OFFICIAL/MODERATED Czech & Slovak Hangout

Dedek

Member
Member
#8
Jo, více-méně vím, ale je toho docela dost.

Z počátku si vytvoříš postavu v menu, kde si budeš moct navolit věk, jméno a různé skilly. Za věk a skilly utrácíš RP body, které normálně získáváš během hraní, ale na začátek jich nějaký počet dostaneš, aby si nemusel začínat s nejnižším možným věkem atd. Jinak všechny postavy stárnou každých (asi) 72 dní o jeden rok. Maximální věk, kterého se můžeš dožít je zhruba 65 let. Jinak pokaždé když zemřeš se ti ubere určité % z života a dožiješ se tedy menšího věku. Takže pokud budeš pořád chcípat umřeš hodně mladý. Aby si po CK nemusel začínat od znova, tak si můžeš vzít NPC ženu/muže a mít dítě. Pokud máš dítě a zemřeš, tak se ti většina věcí zachová a ztratíš pouze část skillů. Tedy můžeš pokračovat za své dítě. Věk si u něj normálně zvýšíš RP pointy takže nemusíš hrát za děcko. Jinak tu taky bude systém nemocí, které si budeš muset vyléčit. Dokonce se můžou přenést i na dítě. Combat videa už si asi viděl. Jinak tady máš dřevěné lodě v kterých můžeš normálně plout po moři. Všechny věci se dají vyrobit. Bude to teda nábytek, lodě, zbraně, zbroje, jídlo, lektvary a takové hovna. Budou tady taky koně a karavany. Jinak ty skilly jako třeba combat, výroba lektvarů a takové budou mít skill tree, kde si s postupem v levelech navolíš skilly, které chceš. Takže nikdy nebudeš moct vyrobit všechny lektvary i když máš vymaxovaný skill tree. Něco jako skilly ve WoWku.
 

sCrax

Member
Member
#10
:O Tak to znie riadne naložene. A ako to bude fungovať s profesiami, atd.? Keď si vytvorím prvú postavu napríklad tak ako to bude fungovať? Musím začať ako farmár nejaký alebo niečo? :D
 

Dedek

Member
Member
#11
V podstatě začínáš bez ničeho pokud už nemáš nějakou domluvenou pozici třeba na královském dvoře. Takže nemusíš být úplně farmář, ale si prostě žebrák bez ničeho :D Skill u profesí se ti bude zvyšovat tím, že je budeš dělat. Ani si nejsem jistý, co všechno bude a nebude procese, ale tak např. kovář.
 

Dedek

Member
Member
#14
Konec podzimu / začátek zimy.

//EDIT Žádné přibližné datum vydání není stanovené. Avšak v lednu / únoru se spouští druhý server WWRP
 
Last edited:
Top